Alan adınız için sorulan “Ne kadar?” sorusuna nasıl yanıt veriyorsunuz?

AfMeSu

Dünya vatanım, tüm iyiler kardeşim..
KURUCU
SMS ONAYLI
30 Tem 2019
201
266
Konya
www.cizgi.com
Bugün DomainBülten'de de yer alan ve namepros'da tartışmaya açılan bu konuyu biz de burada bir tartışalım istedim..

Furkan

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
1 Eki 2019
4
1
Tokat
Çok fazla alım satım yapan biri değilim lakin soran olduğunda da "X miktardan aşağı düşünmüyorum" diyorum.

Erkancan_87

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
1 Eki 2019
4
3
32
www.paraekstra.com
Aklımdaki fiyatı dogrudan soylemek istemiyorum. Benim 2 bin tl fiyat düşündüğüm bir domaine karsimdaki 5 bin tl önerebilme ihtimalini seviyorum diyelim :)

• Beğen
Tepkiler: domains

AlanAdlari

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
30 Eyl 2019
9
4
Sorulan soruya istinaden domain için belirlemiş olduğum fiyatı kontrol edip revize gerektiriyorsa revize ederek müşteriye sunuyorum.

umut

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
30 Eyl 2019
18
6
ben en çok karşı tarafın benim domainim belirlemiş olduğu rakamı öğrenip , pazarlık yapıp yapmayacağıma bu şekilde karar veriyorum.Kendimi yormaktansa , yok bu kadar eder mi muhabbetlerindense adamın rakamını öğrenip kendi fiyatımı ilettikten sonra ilerliyorum .

domains

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
30 Eyl 2019
12
10
Muğla
webhoca.com
düşük rakamdan girip domaini hiç etmektense yüksekten girip her iki tarafın orta yolu bulabileceği şekilde pazarlık ve ikram yapıyorum fiyat konuşmadan X. rakamlar ile ön görüşme yapanlar daha sağlıklı bir pazarlık süreci götürüyor.

Umit

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
1 Eki 2019
2
1
Alıcıya Göre Fiyat veririm Eyer Jenerikse Farklı bir fiyat veririm yok normal birleştirilmiş bir isim ise ona göre fiyat veririm herkez yuksek miktarda satmak ister ama Tr genelinde zordur bu durum

Kaplan

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
30 Eyl 2019
27
26
35
Samsun, Türkiye
doyosi.com
Satacağım tüm domainlerde fiyatı baştan belirlemişimdir, net bir fiyat veririm.

Çoğu teşekkür ederek oradan sessizce ayrılır. Bazıları okul projesinde kullanacağız der bende info sunu falan alın derim öyle işte...

• Komik
Tepkiler: AfMeSu

godsmack

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
1 Eki 2019
54
41
Muadil veya benzer eski satışlara bakarak ve sektördeki önemini kendi nazarımda da göz önünde bulundurarak kafamda belirlediğim fiyatı iletirim, şayet karşıdaki fiyatı pahalı bulduğunu düşünürse, ciddi bir teklifi var ise sunabileceğini söylerim...

Freeborn

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
1 Eki 2019
2
0
30
www.backlink.com.tr
Aklımdaki fiyatı veriyorum. Sonra makul bir seviyede teklif gelirse değerlendiriyorum. Afaki fark olursa cevap yazmıyorum açıkçası. Terbiyesizliğin lüzumu yok nitekim.

Hakkımızda

• 30 Eylül 2019 da yayın hayatına başlayan forumumuz domain sektörüne ilgi duyan kişileri bilgilendirmek ve bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, arşiv niteliği taşımaktadır. Burada yapacağınız ticaretin forumu bağlayıcı bir yanı yoktur. Kendi önleminizi almanız sizin yararınıza olacaktır..
  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DomainKafe.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Hızlı Menü

Kullanıcı Menüsü