Bir Domaincinin Başarı Hikayesi

AfMeSu

Dünya vatanım, tüm iyiler kardeşim..
KURUCU
SMS ONAYLI
30 Tem 2019
191
254
Konya
www.cizgi.com
Genç blogger çocuk soruyor,

- Efendim, bugünlere nasıl geldiğinizi, bu inanılmaz portföyün öyküsünü bizimle paylaşmak ister misiniz?

Ve cevap geliyor,

+ 2014 yılıydı. Elimdeki $10'dan başka hiç bir şeyim yoktu. Elimdeki para ancak 1 domain almama yetiyordu, ve ben 1 domain aldım. Sabahtan akşama kadar o domaini pazarlamaya çalıştım ve gün sonunda domaini tam $20'a sattım. Sabahı zor etmiştim. Ertesi sabah, elimdeki $20 ile 2 domain aldım. Sabahtan akşama kadar o 2 domaini pazarlamaya çalıştım. Ve gün sonunda ikisini, toplam $40'a sattım. Bu sistemle 1 hafta devam ettim ve 1 hafta sonunda elimde 50 domain olmuştu. Bunları uzun uğraş vermeme rağmen satamadım, 1 yıl geçti uzatma maliyetlerini karşılayamadım, düştü hepsi.. Aradan 1 ay geçtikten sonra amcam öldü ve bize 5 Milyon dolar miras kaldı. Ben de boşta olup kalitesi tartışılan domaine $10 vermektense geleceğe yatırım yapmak adına $1.000 - $20.000 arası yatırımlık alımlar yaparak portföyü oluşturdum. Bilinç Şart :)

cry.gif
 
  • Beğen
Tepkiler: Turgay

adamking

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
30 Eyl 2019
3
2
5 milyon dolar kalacak miras olmadığına göre biz müsade isteyelim iyi günler 😀
 
  • Beğen
Tepkiler: AfMeSu

enesoguc

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
30 Eyl 2019
14
8
okulsayacim.com
bir an domates hikayesine dönecek sandım belki bilen vardır adam cebindeki son parayla 1 kilo domates alıyor sonra 2 ve sonra kamyonlar alarak büyük bir şirket oluyor. Öyle bitmedi çok şükür.
Domain sektöründe bilginin olduğu kadar paranın da önemli olduğunu açıklayan bir gönderi olmuş. Para kazanmak için para harcamak şart.
 
  • Beğen
Tepkiler: AfMeSu

MixedMind

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
9 Eki 2019
18
4
Bana 5 milyon dolar borç verecek var mı bir şey deneyeceğim.
 

Hakkımızda

  • 30 Eylül 2019 da yayın hayatına başlayan forumumuz domain sektörüne ilgi duyan kişileri bilgilendirmek ve bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, arşiv niteliği taşımaktadır. Burada yapacağınız ticaretin forumu bağlayıcı bir yanı yoktur. Kendi önleminizi almanız sizin yararınıza olacaktır..
  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DomainKafe.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Hızlı Menü

Kullanıcı Menüsü