Domain Btk Engeli Yardım

ultradige

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
1 Eki 2019
4
0
Arkadaşlar bir Domain aldım fakat. Bu domain btk tarafından engel yemiş.

Bu Domain yeni tescil bir domain değil açık arttırma üzerinden aldım. Ne yapmam lazım yardımlarınızı bekliyor.

NeCcko

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
28 Eyl 2019
1
0
34
Konya
www.neccko.com
Merhaba,
Öncelikle engel yeme sebebiniz nedir ? Onu bilmiyorsanız BTK'ya mail atın ve sebebini öğrenin. Ona göre hareket edelim.

Microsoft

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
13 Eki 2019
1
0
şöyle ki,
Bildiğim kadarıyla aktarıyım denedim bahsettigim şekilde ama netice alamadan domaini elimden çıkarttım.

Domaini müzayede üzerinden aldıysanız müzayede ekran görüntüsü ve banka ödeme dekontlarını BDK üzerinden paylaşıp, davalı olan kişi açık arttırma üzerinden satışa sunmuş ve üzerime devri gerçekleştirilmiştir.
Aldığınız site'nin de böyle bir kontrol alt yapısı bulunmadığını da belirtirseniz domain el değişimi kabul görürse ellerindeki dosya yoğunluğuna göre 6 ay ile 1 yıl içerisinde netice alınabiliyor.

Hakkımızda

• 30 Eylül 2019 da yayın hayatına başlayan forumumuz domain sektörüne ilgi duyan kişileri bilgilendirmek ve bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, arşiv niteliği taşımaktadır. Burada yapacağınız ticaretin forumu bağlayıcı bir yanı yoktur. Kendi önleminizi almanız sizin yararınıza olacaktır..
  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DomainKafe.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Hızlı Menü

Kullanıcı Menüsü