Domain Değerleme Yardım

eeozkok

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
28 Kas 2019
2
1
29
Merhabalar , elimdeki bir kaç domain için yapacağınız yorumlar bu acemi kardeşiniz için çok değerli olacaktır. Şimdiden teşekkür ediyorum. Ayrıca belirtmek isterim ki gerçekten acemiyim , hele ilk heves ettiğimde bir sürü domaine saldırmıştım şimdi en azından daha düzenli hareket etmeye çalışıyorum.

appslab[.]net
tohummarket[.]com
dugunelbiseleri[.]com
arabakirala[.]net
fxbags[.]com acemilik dönemi
driveupcoin[.]com acemilik dönemi kripto
gidegide[.]com acemilik dönemi gezi blog
parkingdia[.]com acemilik dönemi denver air port :)
destiko[.]com acemilik dönemi

şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum.

• Beğen
Tepkiler: Kipa

godsmack

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
1 Eki 2019
71
50
Appslab/tohummarket ve arabakirala bence güzel domainler. Diğerlerinin sana bir faydası olacağını pek sanmıyorum şahsen. Fiyatlama için benzer kelimeler içeren domainlerin satışlarını incele ve ona göre bir değerlemeyi kendin yap. Burada işi bilenler oturup direk fiyat değerlemesi yapmayacaklardır, hem zamanları olmadığından hem de senin kendi değerleme sistemini anlaman ve kendini geliştirmen için doğru olanı da bana göre bu zaten. Çok olacağına az olsun, kaliteli olsun mottosundan pek ayrılma, bu serüvende başarılar dilerim şimdiden sana...

eeozkok

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
28 Kas 2019
2
1
29
çok teşekkür ederim hocam yorumunuz için. Tavsiyelerinizi değerlendireceğim, sizede başarılar dilerim

Hakkımızda

• 30 Eylül 2019 da yayın hayatına başlayan forumumuz domain sektörüne ilgi duyan kişileri bilgilendirmek ve bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, arşiv niteliği taşımaktadır. Burada yapacağınız ticaretin forumu bağlayıcı bir yanı yoktur. Kendi önleminizi almanız sizin yararınıza olacaktır..
  • Yer sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DomainKafe.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre içerik sağlayıcı TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Hızlı Menü

Kullanıcı Menüsü