Domainlerde Trendlerin Önemi

ArifSengoren

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
7 Eki 2019
42
61
Herkese selamlar.

Bu sefer İngilizce bir video çektim :) Ama yavaş ve basit konuştuğumu düşünüyorum o yüzden konuyu burada da paylaşmak istedim. Dünya trendleri ile domainler arasındaki ilişkiyi örneklerle değerlendirdiğim kısa bir video oldu.

Yorumlarınızı bekliyorum :)
*flood önlemi* mesajınız otomatik birleştirildi:

Link eklemeyi unutmuşum:

godsmack

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
1 Eki 2019
71
50
Arif bey emeğinize sağlık, yine güzel bir bölüm olmuş. Devamını bekliyoruz... Bu arada gayet anlaşılır bir bölüm çekmişsiniz gerçekten, basit ve anlaşılabilir olmuş bizim gibi ana dili ingilizce olmayanlar içinde 👍 ve son olarak, sizinle aynı fikirde olduğum için kendi adıma sevindim açıkcası, son 1 yıldır crypto ve coin domainleri ağırlıklı bir portföy oluşturmaya çalışıyorum. Demek ki trend konusunda yanılmamışım, fakat inşallah bu öngörüyü doğru değerlendirip, doğru alan adlarına yatırım yapmayı becerebilirim ve trend içerisinde kazançlı çıkmayı başarabilirim son kertede... Böyle kısa videolar çok iyi, eğlenceli ve faydalı oluyor 👍 Devamını bekliyoruz mutlaka...

Hakkımızda

• 30 Eylül 2019 da yayın hayatına başlayan forumumuz domain sektörüne ilgi duyan kişileri bilgilendirmek ve bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, arşiv niteliği taşımaktadır. Burada yapacağınız ticaretin forumu bağlayıcı bir yanı yoktur. Kendi önleminizi almanız sizin yararınıza olacaktır..
  • Yer sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DomainKafe.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre içerik sağlayıcı TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Hızlı Menü

Kullanıcı Menüsü