Eksikler - Hatalar - Öneriler (bu konuya belirtirseniz seviniriz)

iMpAcK

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
28 Eyl 2019
3
1
Ankara
Öncelikle domain camiasına hayırlı UĞUR'lu olsun.. Yapımda emeği geçenlerin ellerine sağlık :)

Forum hakkında önerilerimi bu başlık altında toplamayı düşünüyorum, düzenleyen arkadaşlara şimdiden kolay gelsin :)

• İlk olarak konuma resim ekleyemiyorum :)

Linkteki resime bakacak olursanız gelen mailde "E-postanızı onaylayın" yazısının font ile aynı renkte olduğunu ve görmek için sağlam gzler gerektiğini görebilirsiniz :)
Onay mailinin geldiği mail adresinin uzantısı gmail.com değil de [email protected] benzeri olsa biraz daha kurumsallık katar.

• Bize Ulaşın bölümü çalışıyor mu denemek için bir mesaj yazdım, bakalım size ulaşabiliyor muyuz ? :)
Şimdilik bu kadar, devamını gördükçe eklerim, tekrar hayırlı olsun :)

AfMeSu

Dünya vatanım, tüm iyiler kardeşim..
KURUCU
SMS ONAYLI
30 Tem 2019
120
162
Konya
www.cizgi.com
Teşekkürler..
  • Resim eklenmesini ben istemedim ilk olarak.. Forumu resimlerle doldurup kasmamak için.. Resim eklemek isteyen link yolu ile ekleyebiliyor..
  • domainkafe nin mailini yandex e tanıttık ancak foruma tanıtırken hep hatalar aldık, şimdilik gmail ile başladık..
  • bize ulaşın bölümü çalışıyor :))

• Beğen
Tepkiler: iMpAcK

iMpAcK

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
28 Eyl 2019
3
1
Ankara
Teşekkürler..
  • Resim eklenmesini ben istemedim ilk olarak.. Forumu resimlerle doldurup kasmamak için.. Resim eklemek isteyen link yolu ile ekleyebiliyor..
  • domainkafe nin mailini yandex e tanıttık ancak foruma tanıtırken hep hatalar aldık, şimdilik gmail ile başladık..
  • bize ulaşın bölümü çalışıyor :))
Resim ekle bölümünün kaldırılması lazım o zaman çünkü hata mesajı veriyor :)

Bir de extra olarak"En Çok Mesaj" çalışmıyor :)

Domain

-
YÖNETİCİ
SMS ONAYLI
1 Ağu 2019
8
11
Mars
Maildeki problem düzeltildi.
Mobil
0b156b6b-c3ec-47db-af34-42712347fce1.jpg
Pc
Ek Açıklama 2019-09-28 183502.png

Kolay gelsin Ercü :)
İexplorer ve Opera ile bak cache temiz :)
Abi dediğin gibi İexplorer da problem var kayma yapıyormuş ona pek kullanılmadığından ileri tarihe attık. Görünmeyen üyelikler de ziyaretçilere görünmüyor suanda üyelere görünüyor ziyaretçilere görünmeme sebebi uyelikler ziyaretçileşre kapalı ondan sebep :)

Mail adresi ile alakalı abzı problemler yaşadık ona cevap vermeyi atlamışım yandex ile kurumsal mail kullancaktık fakat engelleniyor surekli hostingle görüştük inşallah çare bulunacak @domainkafe.com şeklinde mailler atılacak :)

• Mükemmel
  • Beğen
Tepkiler: AfMeSu ve iMpAcK

Hakkımızda

• 30 Eylül 2019 da yayın hayatına başlayan forumumuz domain sektörüne ilgi duyan kişileri bilgilendirmek ve bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, arşiv niteliği taşımaktadır. Burada yapacağınız ticaretin forumu bağlayıcı bir yanı yoktur. Kendi önleminizi almanız sizin yararınıza olacaktır..
  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DomainKafe.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Hızlı Menü

Kullanıcı Menüsü