Godaddy'den Müthiş Bir Hamle

DomainDepos

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
26 Ocak 2020
19
18
Türkiye
Domain piyasaları çok önemli bir gelişmenin haberi ile çalkalanıyor. Godaddy firması Frank Shiling e ait olan Uniregistry firmasını ve aynı zamanda bu firma üzerinde bulunan 350 binin üzerindeki domain portföyünü satın alıyor.

Peki bu gelişme ne anlama geliyor? Uniregistry firması uzun bir süredir 4L domainlere yatırımı ile biliniyordu. GoDaddy ise yine 4L domainlerin çok büyük bir bölümünü elinde tutan bir firma. GoDaddy'nin 350 binin üzerindeki bir portföyü satın alması, özellikle 4L domainlerde neredeyse tekelleşeceği anlamına geliyor. Yani yakın zamanda 4L domainler değer mi kazanır yoksa değer mi kaybeder bunun cevabını önümüzdeki günlerde göreceğiz. Kendi tahminim, likit domain piyasasının önce çok kısa bir durağan dönem yaşayacağı, sonra ise ciddi bir değer artışına gideceği yönündedir.
Tüm üyelere iyi forumlar dilerim...
 
PREMIUM DOMAIN SALES


Üye bul

Online İstatistikleri

Çevrimiçi kullanıcılar
0
Çevrimiçi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2

Forum istatistikleri

Konular
502
Mesajlar
1,264
Kullanıcılar
364
Son üye
ercankus

DESTEKLİYORUZ

Hakkımızda

  • 30 Eylül 2019 da yayın hayatına başlayan forumumuz domain sektörüne ilgi duyan kişileri bilgilendirmek ve bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, arşiv niteliği taşımaktadır. Burada yapacağınız ticaretin forumu bağlayıcı bir yanı yoktur. Kendi önleminizi almanız sizin yararınıza olacaktır..
  • Yer sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DomainKafe.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre içerik sağlayıcı TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Hızlı Menü

Kullanıcı Menüsü