İstanbul Temizlik Servisi

enesoguc

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
30 Eyl 2019
14
8
okulsayacim.com
Geçen gün düştüğünü gördüğüm bir domaini satın aldım biraz uzun olsa da bir süre sonra alıcısının çıkacağını düşünüyorum siz ne dersiniz istanbultemizlikservisi.com

COM

-
MODERATOR
SMS ONAYLI
17 Eyl 2019
26
22
40
dünya
temizlikservisi içeren 50$ üstüne satılmış 1 domain var mı ?

COM

-
MODERATOR
SMS ONAYLI
17 Eyl 2019
26
22
40
dünya
temizlikservisi kelimesini içeren hiç bir domain $50 a satılmamışsa , üste bir kelime daha ekleyerek domain almak iyi bir yatırım mıdır ? domain alırken bu soruyu sorun kendinize.

• Beğen
Tepkiler: enesoguc

umut

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
30 Eyl 2019
18
6
Temizlikservisi. Com go daddy üzerinden 22 bin TL premium domain olarak satışta ayrıca temizlikfirmalari 2200 dolara yine go daddy üzerinden satılmış bende bir dipnot veriyim dedim

• Beğen
Tepkiler: enesoguc

AfMeSu

Dünya vatanım, tüm iyiler kardeşim..
KURUCU
SMS ONAYLI
30 Tem 2019
198
262
Konya
www.cizgi.com
Satışta olmasının bir anlamı yok.. Ben alayım abuzertemizlik.com, çıkartayım satışa $50,000 a .. bu abuzertemizlik.net i değerli kılmaz.. veya herhangi bir başka domaini.. Benzer domainlerin satış rakamları varsa güzel bir değerleme kriteri olur o..

Hakkımızda

• 30 Eylül 2019 da yayın hayatına başlayan forumumuz domain sektörüne ilgi duyan kişileri bilgilendirmek ve bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, arşiv niteliği taşımaktadır. Burada yapacağınız ticaretin forumu bağlayıcı bir yanı yoktur. Kendi önleminizi almanız sizin yararınıza olacaktır..
  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DomainKafe.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Hızlı Menü

Kullanıcı Menüsü