konutkredisi*com

COM

-
MODERATOR
SMS ONAYLI
17 Eyl 2019
26
22
40
dünya
Domain Price Date Venue
konutkredisi.com 12,500 USD 2019-06-08 GoDaddy
konutkredisi.com 27,900 USD 2014-04-09 Nokta

düşünceleriniz ?

• Beğen
Tepkiler: AfMeSu

AfMeSu

Dünya vatanım, tüm iyiler kardeşim..
KURUCU
SMS ONAYLI
30 Tem 2019
198
262
Konya
www.cizgi.com
Nokta genelde son kullanıcı fiyatı belirler.. Godaddy açık artırmaları ise yatırımcılar için fırsattır. Domain sahibi mi sattı yoksa uzatılmayıp ihaleye mi düştü bilgi sahibi değilim ama ihtiyaç olunca ne domainler ne fiyatlara satılıyor maalesef.. Son kullanıcıyı bekleyebilecek ekonomik güç de önem arzediyor..

godsmack

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
1 Eki 2019
54
41
Bende bilgi sahibi değilim ama açıkcası bana ihalede o rakama gitmiştir gibi gelmedi pek uğur abi. İhtiyaçdan veya bıkkınlıktan ve kur farkından elden çıkartmış olabilir gibi geldi sanki bana sahibi.. yabancı domainlerde de önce yüksek sonra düşük rakamlar oluyor epey ama Türkçe domain olunca mevzu bana çok da şaşırtıcı gelmedi açıkcası...Türk son kullanıcı piyasası bence oldukça daralmış son yıllarda (münferit birkaç yüksek rakamlı satış olsa da / hacim ve talebin azalmış olduğunu düşünüyorum son yıllarda türk son kullanıcı piyasası için) tabi bunlar şahsi çıkarımlarım, yanılıyor da olabilirim. Sizler daha eski yatırımcılar olarak daha farklı bir görüşe sahip olabilirsiniz...

ArifSengoren

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
7 Eki 2019
25
40
2014 yılı USD/TL kur ortalama fiyatı 2.18.
Bu sene 5.70 civarlarında.

Bu kurları alırsak domaini o zaman 60800 TL'ye satmışız (Bu satışı hatırlıyorum). Tekrar satışı ise 71250 TL olmuş. Vallahi garip ülkeyiz. Tek bildiğim, bu domainin 12500 USD veya 71250 TL'den çok fazla ettiği. Ekonomik krizin bizim sektöre yansıması diye düşünüyorum.

Yeni sahibi Özbekistan'dan. Ne diyelim, hayırlı olsun :)

COM

-
MODERATOR
SMS ONAYLI
17 Eyl 2019
26
22
40
dünya
Satın alınan tarihten tam 5 yıl ve 2 ay sonra satılmış. Satılmayı geçtim, düşmüş olması büyük ihtimal.

Hakkımızda

• 30 Eylül 2019 da yayın hayatına başlayan forumumuz domain sektörüne ilgi duyan kişileri bilgilendirmek ve bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, arşiv niteliği taşımaktadır. Burada yapacağınız ticaretin forumu bağlayıcı bir yanı yoktur. Kendi önleminizi almanız sizin yararınıza olacaktır..
  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DomainKafe.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Hızlı Menü

Kullanıcı Menüsü