pety.net

caglar

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
30 Eyl 2019
24
25
Kastamonu
"pet" zaten ingilizce bir kelime olduğu için yurt dışında daha güzel ekmek yedireceğini düşünüyorum.. ekmek bulamazsa tirit yesin.. :)
Konya tiridi olsun ama abi malum pahalıymış :D

bende mantıken şöyle düşündüm aslında yabancı piyasada değeri teknik özellikler belirlediği için genellikle domain değerini benzer satışlar üzerinden değerlendiriyorlar, yani 250$'a satacağınıza 3-5 Bin liraya iç piyasa da fiyat belirlemek bazen daha karlı olabiliyor.
Doğru bir düşünce olabilir. Ancak muhtemelen yabancı taliplisi çıkacaktır. Zaten alırken de büyük beklenti içinde değildim. En azından biraz domainin yenileme parasını çıkarır diye aldım. Fikir ve önerileriniz için teşekkür ederim.

Hakkımızda

• 30 Eylül 2019 da yayın hayatına başlayan forumumuz domain sektörüne ilgi duyan kişileri bilgilendirmek ve bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, arşiv niteliği taşımaktadır. Burada yapacağınız ticaretin forumu bağlayıcı bir yanı yoktur. Kendi önleminizi almanız sizin yararınıza olacaktır..
  • Yer sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DomainKafe.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre içerik sağlayıcı TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Hızlı Menü

Kullanıcı Menüsü