Siteye Domain Alıcılarını Çekersek Muhteşem Olur

Tevfik

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
18 Eyl 2019
7
5
30
Kayseri
Merhaba,

Uğur abi siteyi açtığından direkt üye oldum fakat bir şekilde siteye domain alıcılarını çeksek daha iyi olmaz mı? Bazen giriş yapmayı unutuyorum, mobilden de ziyaretçi olarak geziyorum da herkes domain satıyor :) Elbette bu işi bilemeyiz, ben domain satıyorum genel de fakat alıyorum da (ki, senden de aldım).

Ama siteye domain ihtiyacı olan kitleyi bir çekersek site uçar gider diye düşünüyorum?

• Beğen
Tepkiler: Kipa ve Murat

Murat

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
30 Eyl 2019
19
19
47
Marmara Denizi
.hojbej.com
Bu yazının altına bende bir şeyler ekleyeyim.
  • Öncelikle bir seo çalışması şart. özellikle üyelerin yazdıkları konu başlıklarını ve hatta yazı içeriklerini seo ya uygun hale getirmen şart. (en azından forum ziyaretçi sayfası artana kadar bunu yapmalısın)
  • Ayrıca buraya üye olan hemen herkesin bir sitesi yada sayfası vardır. Bu sayfalardan link alabilirsin, hatta ben hemen bir linki ekleyeceğim. Ayrıca r10 ve benzeri üyeliklerin imzalarına forumun linkini yazarak paylaşımlarda bulun. Hattta ve hatta premium listeye ve domain portfoye domain eklemek isteyenlere link mecburiyeti koyabilirsin.
  • Başlangıç için ayda bir defa ilgi çekecek açık arttırmalar yapılabilir. (bu biraz cepten yemek oluyor ama neyse ;) )
Şimdilik bu kadar. başarılar, kolay gelsin

• Beğen
Tepkiler: Tevfik

Tevfik

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
18 Eyl 2019
7
5
30
Kayseri
Naçizane tavsiyem; seo çalışması için çok erken diye düşünüyorum. 6 ay sonrasında aylık 1 dofollow 2 nofollow şeklinde çalışma yapıyorum. Ama dediğiniz gibi seo'ya uygun makaleler girilmesi şart ve her makale Google gibi getir yapılması gerekiyor.

• Beğen
Tepkiler: Murat

Murat

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
30 Eyl 2019
19
19
47
Marmara Denizi
.hojbej.com
Seo konusunda pek bilgili sayılmam sadece konu başlıkları ve içerikler özellikle dikkatimi çektiği için yazmak gereği duydum. bu konuda bilen birinin tavsiyeleriyle hareket etmek gerekir. elbette.

AfMeSu

Dünya vatanım, tüm iyiler kardeşim..
KURUCU
SMS ONAYLI
30 Tem 2019
205
272
Konya
www.cizgi.com
Daha yeni kurulmuş bir forum olarak domain pazar yeri olarak düşünülmesi çok zor forumumuzun.. Belki zamanla oturulacak bir mevzu.. Yılların forumlarında bile son kullanıcılar foruma çekilemiyor.. Son kullanıcıların foruma çekilmesi bi yana, forumun aracı olarak hareket etmesi gerekir, komisyon gerekir, şirketleşme gerekir.. Gerekir de gerekir.. Ama aracı kurum olarak hizmet veren yerlerin son kullanıcılara ulaşması elzemdir.. Dar alanda kısa pasları bırakıp organize atak yapmak şart..

• Beğen
Tepkiler: godsmack ve Murat

Hakkımızda

• 30 Eylül 2019 da yayın hayatına başlayan forumumuz domain sektörüne ilgi duyan kişileri bilgilendirmek ve bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, arşiv niteliği taşımaktadır. Burada yapacağınız ticaretin forumu bağlayıcı bir yanı yoktur. Kendi önleminizi almanız sizin yararınıza olacaktır..
  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DomainKafe.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Hızlı Menü

Kullanıcı Menüsü