Son Bir Yılda Elle Kaydettiğiniz En İyi Üç Domain.?

Kaplan

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
30 Eyl 2019
26
23
35
Samsun, Türkiye
doyosi.com
Merhaba,
Aslında başlık gayet açık;
Domainlerin arttırım, backorder, expired list veya başkasından alınmamış olması lazım.
Haliyle yaşı en fazla bir (1) olabilir.

Ben ilk tercihimi Türkçe niş bir domain olan yatmodelleri.com

İkincisi brandable kategorisinde
pintainer.com

Son olarak da Türkçe sektörel domain
celikizolasyon.com

• Beğen
Tepkiler: Murat

Hadrasoft

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
30 Eyl 2019
10
6
www.hadrasoft.com
Merhaba,
Söylediğiniz kritelerle uygun olarak KiralamaYonetimi.com domainini kattık portföyümüze.
Kiralama Yönetimi (İngilizcesi: Rental Management) yüksek miktarda dairesi, bürosu, dükkanı olana firmaların kiracı bulma/kiraya verme/kira toplama gibi işlerle uğraşmadan tek elden kiralama işlerini yönettirebileceği yeni bir iş alanıdır. Yurtdışında yaygın olarak uygulanmakta. Ancak Türkiye için yeni bir iş alanıdır.

Emlakçılığın daha büyük çaplısı ve ilave işlerle donatılmış yeni bir iş alanı diyebiliriz.

Ör: AVM'lerin, Plazaların, iş merkezlerinin kiralama işlerinin yönetilmesi...

• Beğen
Tepkiler: Murat

godsmack

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
1 Eki 2019
12
7
Son zamanlarda Crypto Domainlere Odaklandım.
Son birkaç gün içinde reg'lediğim şu 3 domain benim için önemli...
Umarım, başkaları da benim atfettiğim önemi atfeder :)

• Beğen
Tepkiler: Kaplan

Hakkımızda

• 30 Eylül 2019 da yayın hayatına başlayan forumumuz domain sektörüne ilgi duyan kişileri bilgilendirmek ve bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, arşiv niteliği taşımaktadır. Burada yapacağınız ticaretin forumu bağlayıcı bir yanı yoktur. Kendi önleminizi almanız sizin yararınıza olacaktır..
  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DomainKafe.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Hızlı Menü

Kullanıcı Menüsü