Son Zamanlarda Satın Aldığınız Domainler

ArifSengoren

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
7 Eki 2019
42
61
Selamlar,

Son zamanlarda satın aldığım domainleri ve fiyatlarını kaleme alan kısa bir yazı yazdım:

Sizin domainler hakkında düşüncelerini neler?

Son zamanlarda hangi domainleri satın aldınız ve ne kadar ödediniz?

AfMeSu

Dünya vatanım, tüm iyiler kardeşim..
KURUCU
SMS ONAYLI
30 Tem 2019
250
323
Konya
www.cizgi.com
Bence alımların başarılı.. Satılan domainlere baktıkça potansiyeli olabilecek domainler..

Ben de geçen senelerde elimde olan bir domaini düşerken görünce onu tekrar portföyüme ekledim, haberinkalbi.com

Bir kaç da ClickÜLKE domaini aldım.. Bu tip domainlerden 8-10 tanesi yine zamanında elimdeydi ve sedo da vermiştim.. Bu yıl da alayım dedim..

Ciddi olarak alım için CVCV pususundayım ama kafama ve bütçeme yatan henüz bulamadım. ARGE devam ediyor..

• Beğen
Tepkiler: Turgay

caglar

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
30 Eyl 2019
24
25
Kastamonu
Domainlerinizi beğendim, genelde DomainGag'de bahsettiğiniz gibi iki kelime -com alıyorsunuz.
Benim son aldığım domain espor.org. Droptan yakaladığım bir domain reg fiyatına kaydettim. Ülkemizde espor federasyonu dahil kuruldu ve iyi bir geleceği olduğunu düşündüğüm için aldım. Henüz çok çok yüksek bütçem olmadığı için ihale vs. giremiyorum :)

Savas

-
KAYITLI ÜYE
SMS ONAYLI
11 Eki 2019
2
0
Son eki im um vb. olan domainler ilgimi çekiyor. Son olarak ucuzum.com aldım. Düşük bütçeli alımlar yapıyorum.

Hakkımızda

• 30 Eylül 2019 da yayın hayatına başlayan forumumuz domain sektörüne ilgi duyan kişileri bilgilendirmek ve bir araya getirmek amacıyla kurulmuş, arşiv niteliği taşımaktadır. Burada yapacağınız ticaretin forumu bağlayıcı bir yanı yoktur. Kendi önleminizi almanız sizin yararınıza olacaktır..
  • Yer sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan DomainKafe.com T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre içerik sağlayıcı TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.

Hızlı Menü

Kullanıcı Menüsü